قیمت فلزیاب تصویری و نقطه زن

قیمت فلزیاب تصویری تابع چه عواملی است

برای بسیاری از ما قیمت یک دستگاه الکترونیکی یکی از مهمترین معیار های انتخاب است. قیمت گنج یاب های خارجی در ایران تحت تاثیر عوامل بسیاری است. عواملی همچون نوسانات ارزی ، ممنوعیت فروش و به کارگیری دستگاه فلزیاب در ایران ، ممنوعیت واردات فلزیاب ، عدم وجود نمایندگی و خدمات پس از فروش دستگاههای خارجی در ایران سبب شده است که قیمتی بسیار بالاتر از ارزش واقعی خود را داشته باشند و عملا از ارزش خرید پایینی برخوردار باشند.این تفاوت در قیمت فلزیاب تصویری بیشتر به چشم می آید و دلیل آن نیز استفاده از قطعات و تکنولوژی گرانتر در آنهاست.

بسیاری از کاوشگران بر این باور هستند که فلزیاب های تصویری قادر هستند تا تصویری بسیار واضح و دقیق از اهداف زیر زمین را ارائه کنند اما واقعیت این است که تصویر خروجی این دستگاهها به صورت طیف های رنگی است و شکل تقریبی هدف را با این رنگ ها ارائه میدهند. اطلاعات دیگری همچون ابعاد حدودی و عمق هدف نیز به اپراتور فلزیاب ارائه میشود.

قیمت فلزیاب تصویری
قیمت گنج یاب تصویری

فلزیاب تصویری ارزان قیمت

تولید فلزیاب به خودی خود امری هزینه بر است و به دلیل استفاده از قطعات و مدارهای پیشرفته و واردات آنها به ایران دستگاه فلزیاب حرفه ای بسیار ارزان قیمت وجود ندارد. پس به حرف شیادان و دلالان بازار توجه نکنید که دستگاههای بی کیفیت خود را که با قطعات بی کیفییت و بدون دانش فنی میسازند و میخواهند آن را با عنوان دستگاه گنج یاب ارزان قیمت به شما بفروشند. مطمئن باشید که از این دستگاهها هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت. همواره خرید خود را از شرکت های دارای مجوز قانونی انجام دهید و دستگاه را خودتان در محل تست کنید.

شرکت IKPV به عنوان بزرگترین تولید کننده دستگاههای فلزیاب در ایران همواره سعی خود را بر ارائه محصولات با کیفیت و قابل رقابت با بهترین برند های جهانی گذاشته است و مناسب ترین قیمت فلزیاب تصویری را در کنار بهترین کیفیت ارائه میدهد. افراد بسیاری با استفاده از آموزش های متعدد ” ساخت فلزیاب ” موجود در اینترنت دستگاهی مبتدی را ساخته و با قیمت های گزاف به فروش میرسانند که عمقی بالاتر از ۴۰ سانتی متر نداشته و عملا هیچ تفکیکی را انجام نمیدهند.

روش کار فلزیاب تصویری چگونه است

فلزیاب تصویری به دستگاهی گفته می شود که علاوه بر قابلیت شناسایی فلز، قابلیت اسکن و ارایه تصویر فلز مورد نظر را دارد و فقط شکل حدودی و تخمینی فلز را نمایان می کند که به طور کلی می توان در حدود ۶۰ درصد به تصویر ارائه شده اعتماد کرد . فلزیاب های تصویری داده ها را جمع اوری و سپس با جزئیات به کاربر نمایش میدهند.این دستگاهها تصاویر سه بعدی ساخته و به کاربر کمک میکنند تا اهداف را دقیقتر و واضح تر ببینند.

همه این کارها باعث میشود تا اپراتور گنج یاب بتواند تصمیم بهتری بگیرد که آیا به عمق کاوش بیشتری نیاز دارد یا خیر و از کاوش های بیهوده جلوگیری میکند و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه میشود. اید به این موضوع اشاره کنیم که ارائه یک تصویر سه بعدی کاملا واضح و دقیق خارج از توانایی های تکنولوژی در زمان ما است و نتایج ارائه شده توسط فلزیاب تصویری صرفا تفسیر داده ها هستند.

ارائه تصاویر سه بعدی میتواند کمک بسیار زیادی به هر دو دسته کاوشگران حرفه ای و آماتور در زمینه گنج یابی بکند و فاکتور بسیار ارزنده ای است. یک نرم افزار گرافیکی وظیفه تحلیل و تجزیه داده های دریافتی و تبدیل آن ها به گراف های تصویری و رنگی را بر عهده دارد و در تصاویر دو بعدی از رنگ تصاویر میتوان به اطلاعات مورد نیاز در مورد محیط کاوش دست یافت. در تصاویر سه بعدی علاوه بر رنگ ها میتوان یک شماتیک کلی و حدودی با دقت مناسب نیز از محیط و اهداف دفن شده به دست آورد که با چرخش و زاویه دید ۳۶۰ درجه میتوان شکل و ابعاد اجسام را دید. هرچه دستگاه در ارائه تصاویر سه بعدی بهتر و دقیقتر عمل کند قیمت فلزیاب تصویری بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 9 =

Call Now Buttonتماس بگیرید