فلزیاب FISHER F19

فلزیاب FISHER F19 محصول کشور آمریکا

معرفی شرکت فیشر :

کمپانی فیشردر سال ۱۹۳۱ توسط Dr. Gerhard R. Fisher در شهر Palo Alto ایالت California امریکا پایه گذاری شد. این کمپانی در زمینه تولید دستگاه هایفلزیاب،گنج یاب،طلایابو انواع سیستم های امنیتی فعالیت مینماید. دستگاههای تولیدی این شرکت همواره جزء بهترین ها و مورد اعتماد ترین های عرصه فلزیابی هستند.

آشنایی با فلزیابFisher F19 :

فلزیاب Fisher F19 دستگاهی برای کاوش در محیط های آبی است و برای مناطق ساحلی و حاشیه رود ها و رودخانه ها به کار می رود.این دستگاه در دو رنگ متفاوت به مشتریان ارائه میشود و همچنین با چندین لوپ دیگر نیز سازگاری دارد.این دستگاه دارای صفحه نمایش بزرگ بوده و همچنین دارای بک لایت جهت کار در شب می باشد.البته باید گفت که این فلزیاب مانند سایر شرکت فیشر عمق زیادی را کاوش نمی کند و فقط برای کاوش های سطحی مناسب هستند.فلزیاب FISHER F19یک فلزیاب حرفه ایجهت جستجو در مناطق آلوده با قدرت بالا می باشد.

فلزیاب FISHER F19
فلزیاب FISHER F19

 

گنج یاب فیشر اف ۱۹

این دستگاه یک دستگاه بسیار حرفه ای می باشد که شما می توانید با آن به هدف خود برسید این دستگاه بر روی یک نمایشگر تعبیه شده شما می توانید با آن اطلاعات مربوط به فلز درون خاک را مشاهده کنید همچنین شما عدد بزرگی را بر وسط نمایشگر آید که این عدد نمایشگر قدرت سیگنال دریافتی از زیر سطح زمین می باشد. هرچه این عدد بزرگتر باشد یعنی فلش ما بزرگتر از قدرت سیگنال بازگشتی از درون سطح زمین بیشتر است صفحه نمایشگر این دستگاه دارای نور پس زمینه می باشد که شما به راحتی می توانید در شب به کاوش بپردازید و تمامی آنچه بر روی صفحه نمایش موجود می باشد را به راحتی مشاهده کنید

طراحی فلزیاب فیشر f19

فوق سبک این دستگاه باعث شده تا این دستگاه در لیست سبک ترین دستگاه های جهان قرار بگیرد این دستگاه با این همه کارایی شگفت انگیز و جالب است که بدانید فقط یک کیلو ۱۰۰ گرم وزن دارد. این باعث می‌شود تا کاوشگر هرگز در هنگام کاوش های طولانی مدت احساس خستگی نکند

فلزیاب FISHER F19
فلزیاب FISHER F19

این دستگاه قابلیت حذف نویز های مزاحم را دارا است به طوری که می تواند کاوشی بسیار دقیق را برای شما فراهم آورد که شما با استفاده از قابلیت حذف نویز های مزاحم می توانید تمامی املاح معدنی را نادیده بگیرید تا ساده تر به هدف درون خاک دست یابید.

برخیی از قابلیت های فلزیاب FISHER F19 :

 • FeTone ™، صوتی قابل تنظیم آهن
 • V-Break® پیشرفته، سیستم تبعیض تن
 • پنجره نکته با پهنای باند قابل تنظیم
 • نور پس زمینه (نور پس زمینه)
 • GRAB® متداول زمین، تناسب اندام زمین لایت با لغو دستی
 • جدایی ناپذیر از هدف در آهن و زباله
 • مقدار فاز زمین نشان دهنده مقدار کانی سازی است
 • گرافیت Fe3O4 مقدار کانی سازی را نشان می دهد
 • زمین همواره به نمک تعادل دارد
 • استاتیک تمام متال مشخص با شاخص عمق
 • فرکانس کاری ۱۹ کیلوهرانی
 • فوق سبک وزن، فقط ۲٫۵ پوند. (۱٫۱ کیلوگرم)

برخی از محصولات شرکت:

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ، ،، تعمیر فلزیاب ، اجاره فلزیاب ، ارتقاء فلزیاب ، خرید فلزیاب شیراز ،لیست قیمت فلزیاببا کارشناسان ما در تماس باشید.

جهت خرید FISHER F19 از نمایندگی فلزیاب شیراز ، فلزیاب کرمانشاه ، فلزیاب کاشان ، فلزیاب تبریز ،نمایندگی فلزیاب تهران ، فلزیاب کرمان با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

3 thoughts on “فلزیاب FISHER F19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 10 =

Call Now Buttonتماس بگیرید